Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zwierzęta i dzieci

Dlaczego od najwcześniejszych lat powinniśmy uczyć dzieci szacunku do zwierząt?

Jak robić to najlepiej? Co czują dzieci w towarzystwie zwierząt? Kiedy czują się dobrze, a kiedy źle? Gościem audycji była Magda Biadoń – zootechnik, zoopsycholog, treserka psów, która odpowiedziała na wszystko postawione pytania i rozwiała wiele wątpliwości.

Zapraszamy do wysłuchania programu

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI

Gutek

Dziś przedstawiamy Wam Gutka – mieszkańca Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Pudwągach pod Kętrzynem. Gutek miał zaledwie rok, gdy został porzucony. Biegał niedaleko lasu w gminie Korsze.

Jest pięknym rudzielcem, ma w sobie ogrom energii, którą chętnie wykorzystuje na wybiegu. Gutek jest zadziorny i wszczyna awantury szczekając na psy, które biegają na sąsiednim wybiegu. Dzieli boks z suczką i zdecydowanie woli towarzystwo płci pięknej. Gutek potrafi chodzić na smyczy, nie przeskakuje wybiegów. Najlepiej gdyby zamieszkał w domu z ogrodem lub u aktywnej rodziny, która zapewni mu dużą dawkę ruchu. Z kotami raczej się nie zaprzyjaźni. Gutek nie jest agresywny w stosunku do nieznanych osób. Akceptuje dzieci. Obecnie ma około 3 lat, jest średniej wielkości i przeszedł zabieg kastracji.

Tel: 575 611 133

 

Autor: M. Szczygło
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w dzieci, zwierzęta, gutek, adopciaki
Komputerowy detoks

W czasie ostatniej audycji postanowiliśmy porozmawiać o tym, w jaki sposób możemy odpoczywać od komputera. Spędzamy zbyt wiele czasu odwiedzając strony internetowe i korzystając z gier...

Zamknij
RadioOlsztynTV