Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zwierzę w podróży

Zbliżają się wakacje, czas wyjazdów i wypoczynku. Coraz więcej miejsc w Polsce i na świecie oferuje możliwość spędzania urlopu z czworonożnymi przyjaciółmi, dlatego też coraz więcej osób decyduje się na zabranie ze sobą swoich zwierząt.

Jak powinniśmy przygotować się do takiej podróży? O czym należy pamiętać? Kiedy i od czego należy trzeba zaszczepić zwierzę? Jakie dokumenty i akcesoria są nam potrzebne? Jak ułatwić mu transport samochodem, pociągiem, promem, autobusem, a także samolotem?

O tym w kolejnym wydaniu audycji „Cztery łapy” opowiadała nam Beata Bulczak – lekarka weterynarii z Weterynaryjnego Centrum Zdrowia „Lew” w Olsztynie. Zapraszamy do wysłuchania programu:

00:00 / 00:00

 

ADOPCIAKI

Dziś polecamy Wam do adopcji Scoobiego. Ma około 5 lat, wzrostem sięga poniżej kolana i jest już po zabiegu kastracji. To cudowny kawaler, którego nie sposób nie kochać. Głaskanie i wspólna zabawa sprawiają mu ogromną radość. Świetnie dogaduje się z suczkami, z jedną nawet dzieli boks.

Scooby ładnie chodzi na smyczy. Nie przejawia agresji w stosunku do ludzi. Jedynie podczas wizyt u weterynarza trochę się denerwuje. Adopcja Scoobiego na pewno wniesie do życia wiele uśmiechu i wspaniałych wspólnie spędzonych chwil. Pies jest pod opieką Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Pudwągach.
Tel: 575 611 133.

Autor: M. Szczygło
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pies
Flyball Los Piesos z Olsztyna

O tym, jak ważna jest aktywność fizyczna w życiu zwierząt, mogliśmy się przekonać w czasie kolejnej audycji „Cztery Łapy”. Nasze studio odwiedziła bowiem szefowa grupy Flyball...

Zamknij
RadioOlsztynTV