DZIŚ: 5 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro

„Zrobiliśmy więcej błędów, niż rzuciliśmy bramek”. Dramatyczny mecz Mebli Wójcik z Gwardią Koszalin

Meble Wójcik Elbląg – Gwardia Koszalin. Fot. Anna Dembińska

W swoim drugi występie w rozgrywkach I ligi piłki ręcznej Meble Wójcik Elbląg przegrały po dramatycznej końcówce z Gwardią Koszalin 23 do 25.

Do przerwy elblążanie prowadzili 13 do 12, ale po przerwie koszalinianie dość szybko odrobili straty i wyszli na prowadzenie. Po bardzo nerwowej końcówce „meblarze” ostatecznie przegrali różnicą dwóch trafień.

– Było bardzo dużo błędów w ataku – przyznał rozgrywający Mebli Rafał Stępień.

00:00 / 00:00

– Niektórzy zawodnicy byli po prostu nie przygotowani do tego meczu – twierdził zdenerwowany trener Elbląga Grzegorz Czapla.

Kolejne spotkanie elblążanie rozegrają na wyjeździe. 6 października zmierzą się o godzinie 16 z Tytanami w Wejherowie.

Autor: J.Salmonowicz
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

Więcej w Piłka ręczna, Meble Wójcik, mecz
Pechowa porażka elbląskiej Olimpii w Stargardzie

Piłkarze Olimpii Elbląg ulegli dziś w Stargardzie Błękitnym 1:2. Bramki strzelili: Filip Karmański w 26 minucie, Piotr Kurbiel w 82 minucie i  Tomasz Lewandowski w 90...