Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki. Termin zgłoszeń mija za kilka dni

Szlachetna paczka, fot. SuperW.pl

Najbardziej potrzebni są w Olsztynie, Barczewie i Gietrzwałdzie. Termin zgłoszeń mija za kilka dni. Organizatorzy podkreślają, że to właśnie od liczby wolontariuszy zależy skala pomocy, jaką otrzymają potrzebujące rodziny.

Wolontariuszem może zostać każdy, kto ukończył 18 lat i chce coś zrobić dobrego dla innych, dać troszkę siebie, by zmienić najbliższą okolicę. Rekrutacja odbywa się tradycyjnie przez stronę SuperW.pl Podajemy swoje dane i czekamy na telefon.  Mamy świetną drużynę, można się czegoś nowego nauczyć, poznać wspaniałych ludzi. Zapraszam!

– zachęca jedna z liderek akcji Anna Pierzchała.

Jednym z głównych zadań wolontariuszy będzie pomoc w wytypowaniu rodzin, do których ma trafić pomoc. Baza rodzin zostanie otwarta 18 listopada. Finał, podczas którego będę rozwożone paczki przygotowane przez darczyńców odbędzie się w weekend 9 i 10 grudnia.

Autor: P.Karpiszen
Redakcja: A.Socha

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w szlachetna paczka
Wolontariusze Szlachetnej Paczki pilnie poszukiwani. Finał akcji za 100 dni

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy  rodzinom, osobom starszym, samotnym i schorowanym. Pomysł nie zostałby nigdy zrealizowany, gdyby nie wolontariusze, którzy mają swój znaczący udział w...

Zamknij
RadioOlsztynTV