Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -15 °C pogoda dziś
JUTRO: -11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Znęcał się nad partnerką i jej dziećmi. W więzieniu poczeka na proces


Na 3 miesiące trafił do aresztu trafił 21-latek z okolic Ostródy. Mężczyzna znęcał się nad swoją partnerką i jej dziećmi.

Jak mówi starszy sierżant Anna Balińska z ostródzkiej policji, 21-latek został zatrzymany po kolejnej domowej awanturze.

Podczas awantury dusił i groził swojej partnerce. Mężczyzna wybił szybę w jej samochodzie, zabrał ze środka dokumenty, telefon komórkowy i zniszczył instalację elektryczną samochodu. Jak ustalił policja, od jakiegoś czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad kobietą i dójką jej małych dzieci. Po awanturze mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia i ukrywał się przed policjantami.

Zatrzymany usłyszał zarzuty m.in. naruszenia nietykalności cielesnej, gróźb karalnych, włamania do pojazdu, kradzieży dokumentów i znęcania się nad partnerką oraz jej dziećmi. Przyznał się do niektórych zarzuconych mu czynów, ale nie potrafił wyjaśnić, dlaczego to zrobił. W więzieniu może spędzić nawet spędzić kilkanaście lat.

 

Autor: K.Piasecka
Redakcja: BSChromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w areszt, więzienie, bicie
Aresztowano 34-latka, który dla pieniędzy próbował udusić własną babcię, a potem zranił ją nożem

Zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia usłyszał mieszkaniec Giżycka, który brutalnie zaatakował swoją babcię. Kamil W. mieszkał z dziadkami od 2 lat.Gdy dziadka nie było w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV