DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro

Znakomite zakończenie rundy rewanżowej KKS-u

To był wymarzony koniec rundy rewanżowej pierwszej ligi koszykarek KKS-u.

Olsztynianki, od kilku lat niemal do ostatniego meczu walczące o utrzymanie, w tym sezonie awansowały do fazy play-off – są w pierwszej trójce tabeli.

Dziś podopieczne Tomasza Sztąberskiego zdecydowanie wygrały u siebie z AZS-em Uniwersytetem Gdańskim 71:58.

Pierwsza kwarta w naszym wykonaniu nie była najlepsza, ale potem graliśmy swoje – mówi trener Sztąberski.

00:00 / 00:00

Kapitan olsztyńskiego zespołu – Joanna Chełchowska przyznaje – widać, kto był gospodarzem tego meczu.

……………………

KKS Olsztyn – AZS Uniwersytet Gdańsk 71:58 (12:16, 28:9, 16:16, 15:17)
KKS Olsztyn: Joanna Chełchowska (17 pkt), Natalia Żukowska (8), Alicja Wawrzyniak (9), Ksenia Woźniak (19), Jolanta Wichłacz (2), Marta Sztąberska (4), Agnieszka Gromadzińska (8), Ewelina Kitkowska (2), Karolina Giżyńska (2), Izabela Birkos.

……………………

Autor: K.Piasecka
Redakcja: Ł.Węglewski

Więcej w koszykówka, KKS, Tomasz Sztąberski
Emocje do samego końca. Zwycięstwo KKS-u Olsztyn w Płocku

KKS Olsztyn zafundował swoim kibicom emocje, jakich dawno nie przeżywali. Olsztynianki przez cały mecz w Płocku z MonPolem przegrywały, a jednak w ostatniej kwarcie udało im...