Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Potrącony rowerzysta zmarł. Niebezpiecznie na drogach regionu

Fot. Łukasz Węglewski

W Piszu na ulicy Warszawskiej samochód ciężarowy potrącił rowerzystę.

78-letni mężczyzna i kierowca MAN jechali w tym samym kierunku – od strony Łomży. Rowerzysta – mieszkaniec Pisza – zmarł w szpitalu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku na krajowej 63.

Jednym pasem jechały samochody na drodze krajowej numer 54. od Braniewa do Przejścia Granicznego w Gronowie. W Młotecznie zderzyły się dwa jednoślady – rower i motor. Rowerzysta został ranny. Przed 17 ruch został przywrócony.

Utrudnienia były też na drodze krajowej numer 53. W Olszynach między Szczytnem a Rozogami samochód ciężarowy przewożący świnie wpadł do rowu. Zwierzęta zostały zabrane przez inne auto, a ciężarówka wyciągnięta przez podnośnik około 18.30.

3 osoby zostały ranne w wypadku jaki późnym popołudniem wydarzył się w Piławkach na odcinku Ostróda-Miłomłyn drogi krajowej numer 7. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Trasa była zablokowana około dwóch godzin. Nie można było wprowadzić objazdów, dlatego utworzyły się tam spore korki. Ruch przywrócono kilka minut po 20.

 

(kosko/as)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, rower, ciężarówka, samochód
Bez obrażeń wyszedł z poważnego wypadku – ZDJĘCIA

Sporo szczęścia miał kierowca dostawczego Citroena, który rozbił się pod Gołdapią. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, który wydarzył się dzisiaj (7 lipca) popołudniu na drodze wojewódzkiej nr...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV