Zimowe piosenki Cezarego Makiewicza
W kolejnym wydaniu audycji „Grajmy Swoich” studio Radia Olsztyn odwiedził Cezary Makiewicz, wokalista, gitarzysta, autor tekstów i muzyki.
Twórca opowiedział o swoich ostatnich albumach, o trasie koncertowej oraz występach z okazji zbliżającego się finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Nie zabrakło także informacji o aktualnych działaniach artystycznych oraz inspiracjach muzyka. Zapraszamy do wysłuchania z Cezarym Makiewiczem.
Posłuchaj audycji
Autor: M. Szczygło
Redakcja: A. Chmielewska

















![Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA] Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2F1000028120.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)









