Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zgłosił, że „wyrżnął pół rodziny”, bo chciał zostać zatrzymany. Nietypowa interwencja bartoszyckiej policji

Fot. fotolia.pl

35–letni mieszkaniec gminy Bartoszyce wezwał policjantów na interwencję mówiąc, że „wyrżnął pół rodziny”. Okazało się, że powiedział tak, aby policjanci szybko po niego przyjechali i go zamknęli.

Mężczyzna przyznał, że nie ma już zamiaru się ukrywać i chce odbyć zasądzone mu kary pozbawienia wolności. Dyżurny bartoszyckiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednej z miejscowości w gminie Bartoszyce, mężczyzna miał dopuścić się zbrodni na członkach rodziny. Policjanci szybko ustalili, że nic złego się nie stało, a zgłaszający interwencję chciał oddać się w ręce stróżów prawa.

Okazało się, że mężczyzna miał dość ukrywania się i postanowił odbyć zasądzoną karę pozbawienia wolności. 35–latek był poszukiwany dwoma listami gończymi i czterema nakazami zatrzymania. To kara m.in. za znieważenie policjantów, niezaspokojenie roszczeń wierzyciela, wykroczenia porządkowe i skarbowe.

Mężczyzna za kratami spędzi najbliższe dwa lata i sześć miesięcy.

 

Źródło: KWP Olsztyn
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, zatrzymanie, więznienie
Wypadek na przejeździe kolejowym koło Braniewa. Lokomotywa uderzyła w samochód osobowy

Poważny wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na trasie Braniewo-Olsztyn. W okolicach miejscowości Szyleny lokomotywa uderzyła w Volkswagena golfa - informuje komisarz Izabela Niedźwiedzka-Pardela z Komendy Wojewódzkiej...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV