Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -15 °C pogoda dziś
JUTRO: -12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zespoły z Piotrkowa Trybunalskiego najlepsze. W Starych Jabłonkach zakończyła się rywalizacja szczypiornistów na piasku [ZDJĘCIA]

Mistrzostwa Polski w piłce ręcznej plażowej w Starych Jabłonkach. Fot. I. Malewska

Drużyny z Piotrkowa Trybunalskiego wywalczyły tytuły mistrzów i mistrzyń Polski w plażowej piłce ręcznej podczas turnieju finałowego w Starych Jabłonkach.

W rywalizacji panów, zespół Yuko Piotrków pokonał dopiero po rzutach karnych debiutującą w mistrzostwach Akademię Sportu Gdańsk. Zawodnik z Trójmiasta – Jakub Zamełka – nie ukrywał, że warunki do uprawiania sportu w tej mazurskiej wsi są idealne:

00:00 / 00:00

Atrakcją dla kibiców było również połączenie siatkówki i piłki ręcznej. W pokazowym pojedynku, były reprezentant Polski w siatkówce – Łukasz Kadziewicz i przyszły kadrowicz – pochodzący z Kuby – Wilfredo Leon, starali się uderzeniem znad siatki pokonać bramkarza. Kubańczyk – uważany za najlepszego obecnie siatkarza świata – nie ukrywał, że była to dla niego świetna zabawa:

00:00 / 00:00

W przyszłym roku Stare Jabłonki będą organizatorem Mistrzostw Europy w plażowej odmianie piłki ręcznej.

Autor: M.Świniarski
Redakcja: K. Piasecka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stare Jabłonki, Mistrzostwa Polski, plażowa piłka ręczna
W Starych Jabłonkach trwają Mistrzostwa Polski w piłce ręcznej plażowej. Radio Olsztyn będzie… rzucało za dwa punkty!

Stare Jabłonki ponownie gospodarzem zawodów plażowej piłki ręcznej. Ruszyły pierwsze mecze finałowego turnieju mistrzostw Polski. Organizator turnieju - Tomasz Dowgiałło zaznacza, że będzie to kolejne święto...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV