Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zbrodnia w Mikołajkach. Brat zabił brata


Zarzut zabójstwa usłyszał mężczyzna, który w Mikołajkach zadał swemu bratu ciosy nożem i pięściami, w rezultacie czego ten zmarł. Podejrzany trafił do aresztu na trzy miesiące.

Jak podał w komunikacie pełniący obowiązki rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Daniel Brodowski, zatrzymany mężczyzna w Prokuraturze Rejonowej w Mrągowie usłyszał zarzut zabójstwa brata.

Na wniosek prokuratora został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż podejrzany 8 listopada w Mikołajach zaatakował brata nożem i pięściami zadając mu ciosy w obrębie głowy i twarzy. Zadane obrażenia spowodowały krwotok do dróg oddechowych, a w konsekwencji do śmierci pokrzywdzonego.

Podejrzany Robert W. złożył wyjaśnienia, w których przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Grozi mu od 8 lat pozbawienia wolności do dożywocia. Śledztwo nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Mrągowie.

 

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za A. Lubidzka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sledztwo, areszt, Mrągowo, zabójstwo, zbrodnia, mikołajki, brat
Proces kobiety oskarżonej o zabójstwo męża. Sąd przesłuchuje kolejnych świadków

Przed Sądem Okręgowym w Olsztynie zeznają kolejni świadkowie w procesie kobiety oskarżonej o zabójstwo męża. Do zabójstwa miało dojść 17 lutego zeszłego roku w jednym z...

Zamknij
RadioOlsztynTV