Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zbigniew Staniszewski najszybszy na warmińskich szutrach

Zbigniew Staniszewski. Fot. Łukasz Węglewski

Choć w Rajdzie Polski nie wystartuje, to udowadnia, że potrafi walczyć z czołowymi kierowcami nie tylko w kraju. Olsztynianin Zbigniew Staniszewski wygrał klasyfikację GOŚĆ rajdu Warmińskie Szutry, który rozgrywany był w okolicach Jezioran.

Popularny Stanik wyprzedził dwóch innych kierowców jadących Fiestą R5 – Wojciecha Chuchałę o prawie 17 sekund i Tomasza Kasperczyka o niemal 21 sek.

Zwycięstwo w doborowej stawce daje mi ogromną satysfakcję. Jestem szczęśliwy, że nadal jestem szybki. Jestem zadowolony z siebie i nadal widzę sens jeżdżenia w rajdach.

– mówił tuż po ceremonii wręczenia pucharów Zbigniew Staniszewski.

Posłuchaj całej rozmowy ze Zbigniewem Staniszewskim:

Klasyfikację generalną wygrał Konrad Dudziński z pilotem Adamem Biniędą, a klasyfikację Open – Piotr Michalik i Sebastian Wach.

M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Jeziorany, Zbigniew Staniszewski, Rajd Warmińskie Szutry
Młodzież uczciła pamięć Żołnierzy Wyklętych. Natalia Heichel z Biskupca laureatką 10. Festiwalu Piosenki Patriotycznej w Jezioranach

Natalia Heichel ze szkoły podstawowej w Biskupcu została laureatką 10. Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej, który odbył się w Jezioranach. Zwyciężczyni zaśpiewała piosenkę pt. Taki kraj....

Zamknij
RadioOlsztynTV