Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zbigniew Staniszewski na czwartym miejscu w Modlinie

Fot. Konrad Kodix Sieczkowski/www.kodifoto.com

Polski motorsport powoli szykuje się do zimowego snu. Przedostatnim akcentem był Tor Modlin Rally Show – impreza pokazowa, w której wystartowali najlepsi polscy kierowcy.

Rywalizację wygrali mistrzowie Polski Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk. Wysokie – 4. miejsce – zajął natomiast skupiający się ostatnio na rallycrossie olsztynianin Zbigniew Staniszewski, którego pilotował Gracjan Duda. Olsztyński zawodnik potwierdził, że o rajdach pamięta, ale przyszły sezon znów zamierza spędzić na torach rallycrossowych. Sęk w tym, że nie wiadomo jeszcze, jak silna będzie stawka.

00:00 / 00:00

Wracając do Modlina – na 9. miejscu imprezę ukończył Radosław Typa z Ornety pilotowany przez Pawła Pochronia, a stawkę zamknął olsztynianin Adrian Chwietczuk z Danielem Siatkowskim, którzy pokazowo przejechali ten minirajd Fiatem 126p.

Autor: M. Świniarski
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w rajd, Zbigniew Staniszewski, motosport
Olsztyński kierowca wyścigowy pojedzie na Igrzyska Sportów Motorowych

Olsztyński kierowca wyścigowy Maciej Marcinkiewicz został powołany do reprezentacji Polski na przyszłoroczne Igrzyska Sportów Motorowych! Ta prestiżowa impreza tym razem odbędzie się we Francji. Choć nie...

Zamknij
RadioOlsztynTV