Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zasnęli na cudzej posesji i to ich zgubiło. Kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, pasażer był poszukiwany

Nieproszeni goście na jednej z posesji w gminie Szczytno. Właścicielka zobaczyła wjeżdżający pod dom nieznany jej samochód. Z auta jednak nikt nie wysiadał.

Kobieta podeszła więc do samochodu. W środku zobaczyła dwóch śpiących mężczyzn. W związku z tym, że wyczuła mocną woń alkoholu zabrała kluczyki ze stacyjki i zadzwoniła na policję – relacjonuje starszy sierżant Karolina Hrynkiewicz z KWP w Olsztynie.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce obudzili mężczyzn i próbowali ustalić ich dane. Obaj są mieszkańcami gminy Wielbark. Pierwszy miał prawie 3 promile alkoholu i zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami. Drugi miał 2,5 promila i jak się okazało jest poszukiwany.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. 41-latek usłyszy zarzut kierowania pojazdem po pijanemu bez uprawień. Poszukiwany 50-latek został przewieziony do prokuratury na przesłuchanie.

Autor: B.Gajlewska
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, alkohol, kierowca, szczytno, poszukiwany, Wielbark, prawo jazdy
Żądał haraczu i straszył podpaleniem lokali. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który groził przedsiębiorcom

Próby wymuszeń rozbójniczych w Olsztynie. Z prośbą o pomoc do policji zwróciło się dwóch miejscowych restauratorów i właścicielka salonu fryzjerskiego. Wszyscy otrzymali smsy od nieznanego nadawcy...

Zamknij
RadioOlsztynTV