Zamiast prawdziwka znalazł… niewybuch
Mężczyzna zbierał grzyby w lesie niedaleko Mrągowa.
Grzybiarz natknął się na pocisk artyleryjski z czasów drugiej wojny światowej – relacjonuje starszy sierżant Dorota Kulig z mrągowskiej policji:
Tymczasem w warmińsko-mazurskich lasach saperzy usuwają niewybuchy na terenie nadleśnictw Jedwabno i Wipsowo oraz Przasnysz na Mazowszu. Szacuje się, że może się tam znajdować od kilkudziesięciu do, nawet, kilkuset ton różnego rodzaju pocisków artyleryjskich. To pozostałości po drugiej wojnie światowej. (lew/bsc)





















![Smaki Warmii i Mazur znów opanują Olsztyn [PROGRAM] Smaki Warmii i Mazur znów opanują Olsztyn [PROGRAM]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FDSC04861.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)





