Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zaginiona Niemka odnaleziona w Białymstoku

Odnalazła się zaginiona trzy dni temu pod Olsztynem 32-letnia mieszkanka Monachium. Kobieta była u swojej rodziny w Miodówku.

We wtorek, 6 lipca, spakowała swoje rzeczy i wyjechała w nieznanym kierunku. Po rozpoczęciu poszukiwań policja informowała, że ze względu na jej stan zdrowia z kobietą może być utrudniony logiczny kontakt. Niemka została odnaleziona w Białymstoku, powiedział Radiu Olsztyn st. sierż. Andrzej Jurkun z olsztyńskiej policji:

Funkcjonariusze weryfikowali każdy ślad i otrzymaną informację. Dzięki temu m.in. dotarli do rodziny zaginionej i ustalili potencjalny kierunek jej podróży. (…) Ostatecznie olsztyńscy poszukiwacze wraz z policjantami z Białegostoku odnaleźli 32-latkę w czwartek na terenie Białegostoku.

00:00 / 00:00

Kobieta została przekazana pod opiekę lekarzy.

Policjanci przypominają, że każde zaginięcie powinno być zgłoszone służbom. W działaniach poszukiwawczych najważniejszy jest czas. Im szybciej takie zgłoszenie wpłynie tym większe szanse na odnalezienie zaginionej osoby.

Autor: K. Kantor
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kobieta, policja, zaginiona, poszukiwania
Nie udała się próba wyłudzenia oszczędności od starszej pani. Bądźmy czujni!

Oszuści metodą "na policjanta" znowu atakują w Olsztynie. Ostatnio 90-latka oddała im 200 tysięcy złotych. - Dziś była kolejna próba, ale inna seniorka zorientowała się, że...

Zamknij
RadioOlsztynTV