Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Za nami XXI Wenta Dobroczynna. Zebrane pieniądze trafią do potrzebujących w Kruzach

Fot. Przemysław Getka

15 670 złotych – to dochód z licytacji XXI Wenty Dobroczynnej, która odbyła się w Państwowej Szkole Muzycznej w Olsztynie. Wydarzenie organizowane jest przez Akcję Katolicką Archidiecezji Warmińskiej.

Największe kwoty uzyskano z licytacji obrazu Jarosława Korzeniowskiego „O zmierzchu” i pióra wiecznego premiera Mateusza Morawieckiego. Do wylicytowania były także m.in. pióro od marszałka sejmu Marka Kuchcińskiego, broszka Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy, czy spinki do mankietów wojewody warmińsko-mazurskiego Artura Chojeckiego. Nie zabrakło emocji….

00:00 / 00:00

Cały dochód trafi do Publicznego Specjalnego Katolickiego Ośrodka Edukacyjno-Wychowawczego w Kruzach, w gminie Kolno. Pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie sali rehabilitacyjnej.

Posłuchaj relacji Anny Minkiewicz-Zaremby

00:00 / 00:00

Patronat medialny nad XXI Wentą Dobroczynną objęło Radio Olsztyn.

Foto: P.Getka

Autor: A.Skrago
Redakcja: Ł.Węglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w dobroczynność
Proponowane zmiany w podatkach. Adam Abramowicz z PiS: Chcemy aby podatki były sprawiedliwe i równe. Janusz Cichoń z PO: Mamy do czynienia z pułapką dobroczynności

Na pytanie czy podatki mogą być sprawiedliwe próbowali odpowiedzieć goszczący w Porannych Pytaniach Polskiego Radia Olsztyn posłowie: Adam Abramowicz z Prawa i Sprawiedliwości i Janusz Cichoń...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV