Z siekierą w ręku chciał rozwiązać konflikt. Powodem miała być kobieta
Mieszkaniec Szczytna odpowie za groźby, zniszczenia dokonane siekierą, znieważenie i naruszenie nietykalności policjantów oraz kierowanie samochodem po alkoholu. Mężczyzna groził 44-latce i jej 22-letniemu synowi. Powodem konfliktu miała być kobieta.
Z relacji zgłaszających wynika, że agresor podjechał samochodem pod ich dom przy ul. Wańkowicza i zabrał ze sobą 22-latka. Miał go wyzywać i zastraszać, ale mężczyźnie udało się uciec i wrócić do domu. Niebawem wrócił tam także sprawca, który siekierą zniszczył furtkę, przebił drzwi do mieszkania i wybił szybę, po czym uciekł przed przyjazdem policji.
Niedługo potem został zatrzymany w swoim domu. Był pijany i trafił do policyjnej celi. Policjanci ustalili, że mężczyzna zniszczył też elewację innego budynku mieszkalnego, przy ul. Drzymały. W czasie zatrzymania był agresywny, znieważył policjantów i naruszył ich nietykalność cielesną.
25-latek usłyszał cztery zarzuty i częściowo się do nich przyznał. Mężczyzna stanie przed sądem.
Autor: K. Kantor
Redakcja: A. Niebojewska























![Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA] Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F9999%2F03%2FRO_PierwszyDzienWiosny_16x9_2.png&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




