Z przewodnikiem po Purdzie
Informacje o krajobrazach, roślinności i historii gminy można znaleźć w wydanym niedawno pierwszym przewodniku turystycznym gminy Purda.
Publikacja ma 160 stron i mapkę z zaznaczonymi atrakcjami, trasami rowerowymi i ciekawymi miejscami.
Na pomysł napisania i wydania przewodnika wpadła ponad dwa lata temu Jolanta Weihs z Urzędu Gminy, która namówiła do jego realizacji znanego regionalistę, Edwarda Cyfusa i wójta – Jerzego Laskowskiego.
Na wydanie publikacji udało się pozyskać grant z Lokalnej Grupy Działania „Południowa Warmia”. (pświn/łw)



























![Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA] Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F9999%2F03%2FRO_PierwszyDzienWiosny_16x9_2.png&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

