Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Z Pasłęki wyłowiono zwłoki mężczyzny

Zdjęcie jest tylko ilustracją do informacji

Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny, którego ciało wyłowiono z rzeki Pasłęki.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają tożsamość znalezionego w Pasłęce ciała mężczyzny. Unoszące się na wodzie zwłoki wypatrzył żeglarz, który przepływał przy jednym z pomostów w Nowej Pasłęce. Policja nie wyklucza, że ciało może należeć do zaginionego pod koniec października 36-letniego mieszkańca Braniewa.

Przed południem funkcjonariusze straży granicznej stacjonujący w Nowej Pasłęce, otrzymali informację, że w rzece prawdopodobnie znajduje się ludzkie ciało. Na miejsce udali się strażacy z braniewskiej komendy, którzy wyciągnęli zwłoki na brzeg rzeki. Pracujący na miejscu policjanci z braniewskiej dochodzeniówki przypuszczają, że są to zwłoki poszukiwanego mieszkańca Braniewa.

36-letni Hubert Ż. wyszedł z domu 28 października tego roku. Po raz ostatni mężczyznę widziano gdy wychodził z jednego z braniewskich lokali w nocy 29 października. Od tamtej pory ślad po nim zaginął. Poszukiwania prowadzili strażacy, nurkowie i policjanci z psem przeszkolonym do wykrywania zwłok.

 

(bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w topielec, rzeka
Z rzeki Orzyszy wyłowiono zwłoki mężczyzny

W Orzyszu strażacy wyłowili zwłoki poszukiwanego mężczyzny. Zaginięcie zgłosiła policji rodzina. Najpierw mieszkańca Orzysza szukali policjanci, członkowie rodziny i znajomi. Potem do akcji włączyli się strażacy...

Zamknij
RadioOlsztynTV