Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - KONKURS DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. PULA NAGRÓD - 9 000 ZŁ

Wystawa Ewy Pohlke i koncert Leszka Możdżera zainaugurowały 75. sezon artystyczny Filharmonii

Wystawa Ewy Pohlke

Ewa Pohlke, artystka malarka, której artystyczne credo brzmi „Kocham, maluję, więc: jestem” prezentuje swoje najnowsze obrazy w foyer Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej.

Jej wystawa i koncert Leszka Możdżera zainaugurowały w ubiegły czwartek 75. sezon artystyczny Filharmonii. Obraz Ewy Pohlke, które można oglądać do 14 października, pochodzą z kilku serii, które artystka malowała w ostatnich trzech latach.

00:00 / 00:00

Ewa Pohlke zajmuje się malarstwem, rysunkiem, grafiką, tkaniną eksperymentalną i fotografią. Prezentowała swoje prace na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granicą. Jej obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych i muzealnych na całym świecie. Ewa Pohlke jest również organizatorką wystaw, projektów artystycznych, plenerów, warsztatów edukacyjnych dla dzieci i dorosłych.

 

Autor: A. Kulik
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w filharmonia, wystawa, Leszek Możdżer
Elbląskie zabytki we Wrocławiu. Wystawa „Truso. Legenda Bałtyku” budzi duże zainteresowanie

W Muzeum Miejskim we Wrocławiu prezentowana jest wikińska wystawa ze zbiorów Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Elblągu. Prezentacja pod tytułem "Truso. Legenda Bałtyku" pokazuje zabytki z kolekcji elbląskiej...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV