Wyróżniający się mieszkańcy Kętrzyna od stycznia otrzymają Złotą Kartę Stypendysty
Miasto Kętrzyn chce w ten sposób uhonorować najlepszych sportowców i ludzi kultury. Karta będzie uprawniała do bezpłatnych wejść do kina czy na teren obiektów sportowych.
W Kętrzynie od lat na stypendium mogą liczyć sportowcy. Teraz dołączają do nich ludzie kultury – fotograficy, malarze czy tancerze. Złota Karta Stypendysty umożliwi także bezpłatne uczestnictwo w koncertach i wydarzeniach organizowanych przez Kętrzyńskie Centrum Kultury.
Przyznawana będzie maksymalnie na rok.
Autor: B. Gajlewska
Redakcja: A. Chmielewska










![Święto Wojska Polskiego w Elblągu [ZDJĘCIA] Święto Wojska Polskiego w Elblągu [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F08%2FPXL_20260814_094956989-scaled.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)














