Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wypadki na WiM. 10 osób rannych

W karamboli na krajowej 16 zderzyło się aż 6 aut

10 osób zostało rannych w wypadkach na Warmii i Mazurach.

Zablokowana jest droga krajowa numer 58. W Kurkach między Olsztynkiem, a Jedwabnem samochód osobowy wjechał do rowu. Dwie osoby są ranne. Dodatkowo z auta wyciekają płyny, dlatego na miejscu pracują strażacy. Utrudnienia mogą potrwać do około godziny 18.

Zakończyły się utrudnienia w Łupstychu na trasie od Olsztyna do Ostródy dachował samochód. Dwie osoby zostały ranne.

Do trzech wypadków doszło przed południem na Warmii i Mazurach.

Na DK53 w Kośnie między Olsztynem a Pasymiem dwa samochody wjechały do rowu. Ranne zostały trzy osoby. Nie ma tam już żadnych utrudnień.

Ruch odbywa się już normalnie również na drodze krajowej numer 65. W Sedrankach przed wjazdem na obwodnicę Olecka (jadąc od strony Gołdapi) zderzyły się dwa auta. Jedna osoba została ranna.

Trwają utrudnienia po wypadku na drodze krajowej numer 59 w Mojtynach. Między Mrągowem a Starymi Kiełbonkami zderzyły się dwa samochody i dwie osoby są ranne. Droga jest zablokowana, więc policja kieruje na objazdy w Nawiadach i Starych Kiełbonkach w kierunku Babięt na drogę wojewódzką numer 601 i dalej na drogę krajową numer 58.

 

(kos/kpias)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, samochody, rów, utrudnienia, dk53
Dzieci wypadły z przyczepy, która przewóciła się na zakręcie

Siedmioro dzieci zostało poszkodowanych podczas festynu w Knopinie koło Dobrego Miasta w powiecie olsztyńskim. Dzieci w wieku od 5 do 10 lat trafiło do szpitaladziecięcego w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV