Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wypadki na Mazurach. Są ranni

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Adobe Stock

Wypadki drogowe na Mazurach. Na trasie krajowej nr 16 w Klusach między Orzyszem a Ełkiem motocykl zderzył się z osobowym autem. Ranna została jedna osoba.

Najpierw krajowa 16 w miejscu wypadku była zablokowana, potem ruch odbywał się wahadłowo jednym pasem jezdni. Utrudnienia trwały prawie 4 godziny.

Były też utrudnienia na 16 w Mrągowie. Na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie, która jest częścią tej trasy, zderzyły się 4 samochody osobowe. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca audi zahamował i wówczas w tył jego auta uderzył renault, w renaulta honda, zaś w hondę ford. Do szpitala, z podejrzeniem urazu kręgosłupa, zabrany został kierowca renaulta. Przez kilkadziesiąt minut ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.

Przyczyny obu wypadków wyjaśniają policjanci drogówki. Na Mazurach jest dość duży ruch, bo sporo turystów postanowiło wykorzystać sprzyjającą aurę i spędzić weekend nad jeziorami.

Autor: P. Karpiszen
Redakcja: K. Ośko

Więcej w wypadek, wypadki
Wypadek na DK57. Samochód potrącił dziecko

Dziecko zostało ranne na trasie krajowej nr 57. We wsi Dymer między Szczytnem a Biskupcem potrącił je samochód osobowy. W miejscu wypadku obowiązywał ruch wahadłowy jednym...

Zamknij
RadioOlsztynTV