Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 21 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wypadki na lądzie, wodzie i w powietrzu. Czarny weekend na Warmii i Mazurach

Fot. Adobe Stock

Na Warmii i Mazurach w ostatni weekend doszło do 22 wypadków drogowych, w których 30 osób odniosło obrażenia.

Policjanci zatrzymali ponad 40 kierowców i 6 sterników pod wpływem alkoholu. Do dramatycznych wypadków doszło także na wodzie z udziałem skuterów wodnych. Jak informuje podkom. Rafał Prokopczyk rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w piątek po południu na jez. Dadaj 13-latek uderzył z dużą prędkością w drzewo i z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala dziecięcego w Olsztynie.

Kolejny wypadek kierowcy skutera wodnego zakończył się jego śmiercią – informuje mł. as. Tomasz Markowski rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Zdarzenie miało miejsce w sobotę na jez. Tałty – tam zderzyły się skuter z motorówką. Na skutek tego wypadku kierowca skutera poniósł śmierć na miejscu.

W sobotę wieczorem rozbił się pod Jezioranami ultralekki samolot. Na skutek katastrofy śmierć poniosły dwie osoby. Ustalaniem przyczyn zajmują się eksperci z Komisji Badania Wypadków Lotniczych.

Posłuchaj relacji Doroty Grzymskiej

00:00 / 00:00

 

Autor: D. Grzymska
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć, wypadki, policja, samochód, samolot
Jechał bez szyb i prawa jazdy. Policja zatrzymała 21-latka pod wpływem narkotyków

Do niecodziennego zatrzymania doszło na krajowej siódemce. Policjanci zatrzymali 21 – letniego kierowcę, który jechał samochodem bez szyb i z otwartą maską samochodu. Jadący samochodem osobowym...

Zamknij
RadioOlsztynTV