Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wypadek na DK 63 między Giżyckiem a Orzyszem. Trudne warunki na drogach w regionie

Fot. fotolia.pl

Dwie osoby zostały ranne w wypadku na trasie krajowej nr 63 na Mazurach. W Konopkach Wielkich między Giżyckiem a Orzyszem, z nieznanych jeszcze przyczyn, osobowe auto wypadło z drogi.

Krajowa 63 w miejscu wypadku jest zablokowana. Za kilka, kilkanaście minut służby powinny odblokować jeden pas i wtedy wprowadzony zostanie ruch wahadłowy. Dodajmy, że policjanci odblokowali już pas trasy krajowej nr 51 w Starym Dworze na odcinku Olsztyn – Olsztynek. Tam zderzyły się dwa samochody osobowe i jedna osoba została ranna.

Do identycznego wypadku doszło na krajowej 15 łączącej Ostródę z Nowym Miastem Lubawskim, Brodnicą i Toruniem. W zderzeniu dwóch aut w Lubawie jedna osoba została ranna. Mimo odwilży, na drogach regionu panują trudne warunki jazdy. Wiele jezdni, zwłaszcza dróg powiatowych i gminnych, pokrytych jest lodem i zmarzniętym śniegiem.

 

Autor: P. Karpiszen
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w drogi, wypadek, region, ślisko
Niebezpiecznie na drogach w regionie. Rano doszło do dwóch wypadków

Uwaga kierowcy! Bardzo ślisko na drogach Warmii i Mazur.  Na drodze wojewódzkiej numer 590 w Adamowie niedaleko Biskupca kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV