DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Wyjazdowa porażka Stomilu

Zdjęcie archiwalne. Fot. Łukasz Kozłowski

Stomil Olsztyn przegrał wyjazdowe spotkanie Fortuna 1 Ligi z Zagłębiem Sosnowiec 1:2.

Mecz fantastycznie ułożył się dla gości z Olsztyna. Już w 3. minucie po faulu w polu karnym, bramkę z rzutu karnego zdobył Jakub Mosakowski. Gospodarze wyrównali w 34. minucie po celnym strzale Joao Oliveria.

Po zmianie stron gospodarze wyszli na prowadzenie. Po raz drugi do bramki Stomilu trafił portugalski pomocnik.

W drugiej połowie trener Majewski dokonał aż 5 zmian na boisku, wpuszczając głównie zawodników ofensywnych. W 89. minucie po czerwonej kartce Szymona Sobczaka piłkarze Stomilu grali w przewadze. Jednak nie udało im się odwrócić losu spotkania.

Kolejny mecz podopieczni Adama Majewskiego rozegrają 3 kwietnia o godz. 14.  Przeciwnikiem piłkarzy z Olsztyna będzie Sandecja Nowy Sącz.

Posłuchaj pomeczowych wypowiedzi

00:00 / 00:00

Autor: Ł. Sadlak
Redakcja: A. Chmielewska

Więcej w Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn zagra wyjazdowe spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec

Czy piłkarze Stomilu wywalczą punkty w meczu z ostatnią drużyną Fortuna 1-ligi? Jutro zmierzą się w Sosnowcu z tamtejszym Zagłębiem. - Musimy zacząć zdobywać cenne punkty...