Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 7 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wydolność służby zdrowia w starciu z koronawirusem i niszczenie kościołów podczas protestów. Słuchaj audycji Jeden na Jednego

Władysław Mańkut (SLD) i Dariusz Rudnik (PiS). Fot. A. Chmielewska

Jeden na Jednego, czyli słowne starcie przedstawiciela opozycji z przedstawicielem partii rządzącej. Gospodarzem audycji był Andrzej Piedziewicz, a jego gośćmi:

Władysław Mańkut – Sojusz Lewicy Demokratycznej
Dariusz Rudnik – Prawo i Sprawiedliwość

Epidemia COVID-19
W województwie warmińsko-mazurskim dziś poinformowano o 915 nowych zakażeniach. To absolutny rekord dobowej liczby zakażeń w naszym regionie. Zajętych jest 60 procent łóżek dla chorych na COVID-19. Czy nasza służba zdrowia da sobie z tym radę? Czy Panów zdaniem grozi nam narodowa kwarantanna?

Strajk kobiet i niszczenie elewacji kościołów
Z powodu strajku kobiet konieczne będą prace konserwatorskie w dwóch olsztyńskich kościołach. Taką informację na początku tego tygodnia podał warmińsko-mazurski konserwator zabytków. Powodem są napisy na zabytkowych drzwiach dwóch świątyń. Tej farby nie da się po prostu zmyć. Nie wiadomo, czy podobnego problemu nie będzie także w Ełku. Na drzwiach tamtejszej katedry ktoś napisał „pedofile”. Jak Panowie oceniają takie sytuacje?

Posłuchaj audycji Jeden na Jednego

00:00 / 00:00

 

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy za A.Piedziewicz

 

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sześciu piratów i dwóch pijanych kierowców straciło prawa jazdy w Święto Niepodległości

Tylko w ciągu ostatniej doby elbląska policja odebrała prawa jazdy aż sześciu piratom drogowym. Wszyscy kierowcy złamali przepis dotyczący przekroczenia o 50 km/h dozwolonej prędkości w...

Zamknij
RadioOlsztynTV