Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 28 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wybiegi dla zwierząt

W dzisiejszej audycji „Cztery łapy” postanowiliśmy zająć się tematem wybiegów dla zwierząt.

Nasze studio odwiedziła Magdalena Tokajuk – miłośniczka zwierząt i społeczniczka, której bardzo zależy na tym, aby w Olsztynie powstał wybieg dla psów. Na czym polega funkcjonowanie takiego miejsca? Jakie są zasady korzystania z takiego obiektu i dlaczego jest potrzebny w naszym mieście? Na te i inne pytania staraliśmy się odpowiedzieć w kolejnym programie skierowanych do miłośników zwierząt.

Zapraszamy do wysłuchania audycji „Cztery łapy”

00:00 / 00:00

 

 

ADOPCIAKI:

Dziś polecamy Wam do adopcji Vasco. To około 6-letni pies, średniej wielkości, czarny z białymi znaczeniami i … bardzo smutny. Gdzieś przeżył kilka lat swojego życia i z dnia na dzień został sam. Vasco ładnie chodzi na smyczy, dogaduje się z innymi psami i jest też już gotowy do adopcji. Na pewno będzie wspaniałym przyjacielem tylko trzeba dać mu szansę. Vasco jest z tych psów, które trzeba pokazać światu bo on sam nie ma siły przebicia . Vasco jest zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany i gotowy do adopcji. Kontakt w jego sprawie 606507829.

 

Autor: M. Szczygło
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Koronawirus, kryzys na granicy i nowe wsparcie terenów popegeerowskich. Słuchaj audycji My, Wy, Oni

Audycja publicystyczna My, Wy, Oni, czyli spotkanie przedstawicieli związków zawodowych i organizacji pracodawców. Gośćmi Andrzeja Piedziewicza byli: Konrad Sajkowski - Konfederacja Edward Pietrulewicz - Polskie Stronnictwo...

Zamknij
RadioOlsztynTV