Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wspólnie malowaliśmy bombki i wysyłaliśmy świąteczne pocztówki. Dziękujemy, że byliście z nami w Galerii Warmińskiej

Dziś odbyła się kolejna odsłona akcji „Malujemy bombki z Radiem Olsztyn”. Czekaliśmy na Was w Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

100 wyjątkowych bombek autorstwa Joanny Golon, 400 ozdób pomalowanych przez słuchaczy, świetna zabawa z udziałem ponad 1000 osób i 4500 złotych w puszkach. Tak było 1 grudnia w Ostródzie. A dziś zapraszamy do Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

To była kolejna okazja do stworzenia oryginalnych ozdób świątecznych i poznania nas nieco lepiej. Przygotowaliśmy niespodzianki dla całych rodzin ???

? Wspólnie malowaliśmy choinkowe ozdoby. Przygotowaliśmy wszystko co niezbędne: bombki, pędzle, farby, brokaty, a co najważniejsze – świetną atmosferę i towarzystwo.

? Każdy mógł zabrać do domu wyjątkową, autorską bombkę pomalowaną przez naszą redakcyjną koleżankę, dziennikarkę i malarkę, Joannę Golon i Wioletę Zalewską-Szmit z działu promocji i reklamy. Wystarczyło wrzucić datek do puszki. Cały dochód z akcji zostanie przekazany na Wigilię dla potrzebujących.

? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy świąteczną pocztę Radia Olsztyn. Wystarczyło przyjść, odebrać świąteczną pocztówkę, wypisać życzenia i wrzucić do naszej skrzynki. My kupiliśmy znaczek i wyślemy Wasze życzenia.

? Były także muzyczne upominki. Do rozdania mieliśmy wyjątkowe płyty z pastorałkami w wykonaniu dziennikarzy Radia Olsztyn.

O celu akcji mówi prezes Radia Olsztyn, Leszek Sobański:

00:00 / 00:00

Akcja była organizowana wspólnie z Caritas. Ksiądz Paweł Zięba, dyrektor olsztyńskiego oddziału wyjaśniał, że nic nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie ludzi dobrej woli:

00:00 / 00:00

W akcję włączyły się bardzo młode wolontariuszki Caritas:

00:00 / 00:00

Bombkę można było pomalować samodzielnie, albo wybrać pięknie pomalowaną przez naszą dziennikarkę Joannę Golon:

Autor: K. Piasecka
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy/Ł.Węglewski/A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Radio Olsztyn, Galeria Warmińska, bombki, video
Wyjątkowe wydarzenie na Starym Mieście w Olsztynie. Nagraliśmy słuchowisko wspólnie z publicznością

Dziś o godzinie 20 podczas Jarmarku Warmińskiego w Olsztynie pokazaliśmy spektakl "Ołowiany ptaszek" autorstwa Łukasza Staniszewskiego. Był to nowatorski projekt z czynnym udziałem widzów. W przedstawieniu...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV