Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wokalistka z Mazur wystąpi na festiwalu piosenki w Opolu

Karolina Lizer. Fot. M. Maśniak

O pochodzącej z Mazur Karolinie Lizero zrobiło się głośno podczas preselekcji do Eurowizji. Teraz wokalistka zaprezentuje się podczas koncertu premier na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Jak mówi Karolina Lizer, pochodząca ze Stręgielka w powiecie węgorzewskim, to ogromne wyróżnienie.

Bardzo się z tego cieszę. To jest wielkie wyróżnienie. Będzie nawiązanie do łąki, do lasów, do natury. Myślę, że będzie to podobne do znanej nam dotychczas wersji, ale jeśli chodzi o część wizualną, to pracuję nad tym, żeby była ciekawa i inna od tego co już widzieliśmy. Będzie to bardzo naturalne, ale nie chcę zdradzać zbyt dużo, żeby była to niespodzianka (…) Mam świadomość tego, że wiele ludzi całe życie pracuje na to, żeby się tam pojawić. Myślę, że koncert premier jest momentem, który postawi mnie w innym miejscu.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu odbędzie się w dniach od 17 do 20 czerwca i będzie transmitowany w Telewizji Polskiej.

Karolina Lizer. Fot. FB Karolina Lizer+

Autor: I. Malewska
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Węgorzewo, premiera, piosenka, wokalistka, Opole, festiwal piosenki, stregielek, Karolina Lizer
Radość śpiewania

Jak co roku także i w tym nasze studio odwiedzili laureaci tegorocznego Przeglądu Piosenki Dziecięcej "Pozytywka". Byli z nami: koordynatorka przeglądu - Judyta Mazur, laureat I...

Zamknij
RadioOlsztynTV