Wodociąg szpitala w Olecku już bez bakterii coli
Szpital w Olecku znowu przyjmuje pacjentów.
Przyjęcia na oddziały były wstrzymane, ponieważ woda ze szpitalnej instalacji nie nadawała się do picia. W wewnętrznej sieci wodociągowej szpitala wykryto baterie z grupy coli. Z tego powodu w piątek szpital wstrzymał przyjęcia nowych pacjentów, a osoby, które przebywały na oddziałach otrzymywały wodę w butelkach. Po oczyszczeniu sieci wodociągowej badania kolejnych próbek wody nie wykazały już bakterii i praca w szpitalu wróciła do normy.
(mzbr/bsc)
![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=230&h=130&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)






















