Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -2 °C pogoda dziś
JUTRO: -5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wkrótce w Olsztynie uruchomione zostaną lodowiska

Fot. Dorota Grzymska

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie przygotowuje miejsca pod wylanie tafli. Budowa infrastruktury niezbędnej do uruchomienia lodowisk rozpoczęła się na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel oraz przy ul. Jeziołowicza.

– Podobnie jak w poprzednim roku chcielibyśmy rozpocząć sezon 1 grudnia. Infrastruktura techniczna będzie gotowa, potrzebujemy tylko kilku stopni mrozu – powiedział Zbigniew Szymula z OSiR-u w Olsztynie.

Ceny wstępu na przygotowywane lodowiska będą identyczne jak w poprzednim sezonie. Za bilet normalny (45- minut jazdy) zapłacimy 15 złotych, natomiast za ulgowy – 12 złotych. Karnet na 10 wejść to wydatek odpowiednio 140 i 110 złotych.

– Przy wstępie na nasze lodowiska jest możliwe skorzystanie z Karty Olsztyn Sport. W jej cenie jest m.in. wejście na taflę raz dziennie na 45 minut. Nie jest w to wliczone wypożyczenie łyżew. W CRS Ukiel honorujemy także inne karty – dodał Zbigniew Szymula.

Na trzecie lodowisko – kryty obiekt przy Uranii – będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. W tej chwili trwają jeszcze prace wykończeniowe przy hali widowiskowo-sportowej oraz jej przygotowanie do odbiorów technicznych.

Redakcja: A. Niebojewska za olsztyn.eu

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olsztyn, lodowisko
Zmieniła się organizacja ruchu na olsztyńskich Nagórkach

Wykonawca linii tramwajowej w Olsztynie zmienił organizację ruchu w ciągu ulicy Krasickiego. Nowe rozwiązania zostały wprowadzone na odcinku pomiędzy ulicami Barcza i Wańkowicza. Zmieniona organizacja ruchu obowiązuje...

Zamknij
RadioOlsztynTV