Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wioleta Kościńska: Cenię sobie uczciwość, dobro i szczerość!

W audycji SzakuneC spotkanie z tajemniczą, niebieskowłosą mieszkanką Braniewa.

Wioleta Kościńska z Braniewa, to wokalistka i współautorka utworu „Nieodgadniona”, który został wydany w sierpniu 2019.

Miałam ogromną potrzebę realizowania siebie i wyjścia poza własne, utarte schematy. Pomysł na piosenkę kłębił się w mojej głowie już od jakiegoś czasu, a mocnym kopem i bezpośrednim motywatorem do działania była dla mnie współpraca z warszawską wytwórnią muzyczną.

Posłuchaj audycji SzakuneC Muzyczna Scena Warmii i Mazur

Piosenka”Nieodgadniona” powstała w wyniku współpracy Wiolety Kościńskiej z wytwórnią muzyczną z Warszawy Delphy Records.

Bardzo dużo się nauczyłam, a przez to – otworzyłam i rozwinęłam się, nie tylko muzycznie. Najbardziej wymagające było dla mnie samo nagranie wokalu w studiu nagraniowym, podczas którego musiałam poradzić sobie sama ze sobą. To była fantastyczna przygoda i jestem dumna, że udało mi się stworzyć i wydać swoją własną, autorską piosenkę.

SzakuneC – Muzyczna Scena Warmii i Mazur.  Grzegorz Kasjaniuk zaprasza do studia gości  – mieszkańców regionu, którzy opowiadają o swojej twórczości i życiu. Prezentowana jest muzyka  od rocka po poezję śpiewaną. Emitowane są również koncerty zrealizowane w PRO Studio Radia Olsztyn.

ZOBACZ TAKŻE

/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV