Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 7 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wiktoria Przęczek finalistką konkursu The Golden Voice. Do zwycięstwa brakuje jej tylko głosów

Wiktoria Przęczek, mieszkanka gminy Dywity, została finalistką Międzynarodowego Konkursu Wokalnego The Golden Voice w Krakowie. Jest jedyną reprezentantką województwa warmińsko-mazurskiego.

Międzynarodowy Konkurs Wokalny „The Golden Voice” odbywa się po raz trzeci. Jego celem jest m.in. prezentacja dorobku artystycznego solistów i zespołów wokalnych i inspirowanie wykonawców do dalszych poszukiwań i udoskonalenie warsztatu. Wśród pięciu finalistów II kategorii wiekowej (11-14 lat) znalazła się Wiktoria Przeczęk. Teraz 13-latka potrzebuje głosów.

Oddanie głosu zajmuje sekundę a może przynieść nie tylko ogromną radość Wiktorii ze zdobycia nagrody, ale pozwoli także na promowanie talentu skromnej dziewczynki z naszej Gminy i naszego województwa

– proszą rodzice Wiktorii.

Głosować można na profilu Międzynarodowego Konkursu „The Golden Voice” na Facebooku oraz na YouTube. Wystarczy polajkować wykonanie Wiktorii. Finalista, który otrzyma najwięcej lajków otrzyma wyróżnienie oraz specjalna nagrodę w dniu konkursu.

Głosować można do czwartku do g. 18.00.

Wiktoria Przęczek była gościem Małgorzaty Sadowskiej-Bartoszewicz w audycji „Wielki Mały Człowiek”. Rozmowy można wysłuchać TUTAJ.

 

Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w głosowanie, Wiktoria Przęczek
Gmina Bartoszyce wybiera radnego. O mandat ubiega się dwóch kandydatów

Trwają wybory uzupełniające do Rady Gminy Bartoszyce. Mieszkańcy wybiorą nowego radnego z okręgu numer 6, w skład którego wchodzą miejscowości: Wojciechy, Barciszewo, Tapilkajmy, Merguny oraz Wólka....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV