Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Nożnej szykuje się do rundy wiosennej

Fot. Ł.Węglewski

Już w sobotę startuje runda wiosenna w Forbet IV lidze – runda przełomowa, bowiem Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Nożnej postawił na profesjonalizację i marketingowy krok do przodu.

Zmieni się dużo i ma to być zapowiedź zmian, które pojawią się od nowego sezonu także w III lidze, której organizacją zajmie się właśnie WMZPN – mówi prezes Związku – Marek Łukiewski.

W województwie nie mamy ekstraklasy. W naszych rozgrywkach amatorskich staramy się zapewnić ekstraklasę klubom. Tej zimy dużo się wydarzyło – od rundy wiosennej IV liga rusza w nowej odsłonie. Będziemy mogli zobaczyć bramki na antenie Telewizji Polskiej. Możemy słuchać relacji z meczów na antenie Radia Olsztyn, na naszej stronie wmzpn.pl od razu po każdym meczu są wyniki, aktualna tabela, skróty multimediów, które przygotowują kluby. Idziemy mocno do przodu promując rozgrywki IV-ligowe i pokazujemy, że to nasz flagowy produkt.

Posłuchaj rozmowy z Markiem Łukiewskim

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w warmińsko-mazurski związek piłki nożnej
Firma bukmacherska Forbet sponsorem tytularnym piłkarskiej IV ligi. „Te rozgrywki od kilku lat rozwijają się bardzo dynamicznie”

Piłkarska IV liga warmińsko-mazurska ze sponsorem tytularnym. Będzie się to wiązało z korzyściami dla klubów grających w tej klasie rozgrywkowej. Jak powiedział dziennikarzom dyrektor do spraw...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV