Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Warmińsko-mazurscy sportowcy na Baja Poland w Szczecinku. Rusza kolejna runda Pucharu Świata cross country

Krzysztof Hołowczyc na Rajdzie Dakar 2015. Fot. hołek.pl

Najlepsi terenowi kierowcy świata na czele z legendarnym Francuzem Stephanem Peterhanselem, który jest rekordzistą pod względem zwycięstw w Rajdzie Dakar są już w Polsce.

Dziś w Szczecinku startuje Baja Poland – kolejna runda Pucharu Świata cross country. Nie zabraknie również warmińsko-mazurskich akcentów. Jednym z kierowców jest Krzysztof Hołowczyc, a jako piloci Olsztyn reprezentować będą Daniel Siatkowski i Wojciech Jermakow, natomiast Bartoszyce – Adam Binięda.

Mówiło się, że Krzysztof Hołowczyc, popularny Hołek,  ma ochotę na powrót na trasy Rajdu Dakar. Zapytaliśmy go więc o to, czy występ w Szczecinku to jakiś znak.

(…) Raz do roku startuję w Baja Poland (…) Rajd w Szczecinie jest Pucharem Świata i przyjeżdżają tu najlepsi kierowcy (…) Konkurencja będzie mocna (…) To mój ukochany rajd. Chciałbym jeszcze spróbować Dakaru (…)

00:00 / 00:00

Autor: K.Piasecka
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, rajd, Krzysztof Hołowczyc, Wojciech Jermakow, Daniel Siatkowski, Adam Binięda
Na Niegocinie rozgrywane są Akademickie Mistrzostwa Polski w żeglarstwie

180 zawodników z 27 uczelni wyższych z całej Polski znalazło się na listach startowych Akademickich Mistrzostw Polski w żeglarstwie. Impreza zorganizowana przez AZS Warszawa rozpocznie się...

Zamknij
RadioOlsztynTV