Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wandale zniszczyli ozdoby świąteczne w Elblągu. Chuligańskie wybryki zarejestrowały kamery monitoringu

Fot. Straż Miejska

Tylko w jednym tygodniu elbląska Straż Miejska odnotowała pięć przypadków dewastacji i kradzieży ozdób bożonarodzeniowych z dekoracji zdobiących centrum miasta i Starówkę.

Na Placu Dworcowym grupa młodych mężczyzn skakała na choinkę i tłukła bombki. Inni pili alkohol przy szopce pod katedrą, a amatorzy świątecznych zdjęć szukali dobrego kadru i próbowali wejść do jej środka. Szanujmy nasze tradycje, które pielęgnujemy od wieków – apeluje Arkadiusz Kulik, komendant Straży Miejskiej w Elblągu, i dodaje, żeby w tym szczególnym czasie być życzliwym nie tylko dla siebie, ale również dla rzeczy, które nas otaczają.

00:00 / 00:00

Dodajmy, wszystkie wyczyny wandali są uwiecznione dzięki kamerom miejskiego monitoringu. W każdym takim przypadku na gorąco wzywana jest policja, która ma prawo nałożyć karę za niszczenie mienia.

Fot. Straż Miejska

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, monitoring, straż miejska, wandale
Najpierw zaprosił kolegę na libację, a następnie… go okradł

Jak ważne jest rozważne przyjmowanie zaproszeń na wspólne biesiadowanie, przekonał się pewien mieszkaniec Szczytna. Jak powiedziała Radiu Olsztyn sierżant Joanna Manelska, bardzo niewiele brakowało, by stracił...

Zamknij
RadioOlsztynTV