Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Walentynkowy nabór do olsztyńskiej sekcji rugby

Fot. Łukasz Węglewski

We wtorek 14 lutego odbędzie się kolejny nabór do damskiej sekcji Planeta Rugby Olsztyn i męskiej drużyny Rugby Team Olsztyn.

Jak mówi prezes Rugby Team Olsztyn Przemysław Andrzejewski, w tej dyscyplinie sportu każdy może się odnaleźć bez znaczenia na wiek, wagę, wzrost, czy przygotowanie fizyczne. – Wystarczą dobre chęci i głód wiedzy – dodaje.

00:00 / 00:00

Jak przekonuje przekonuje zawodniczka kobiecej sekcji rugby Natalia Dzieniszewska. – Każda dziewczyna, która przyjdzie zobaczy, że między nami jest bardzo fajna atmosfera (…) Robimy wszystko z uśmiecham na ustach i staramy się wszystko robić na 150 procent (…) Wystarczy odrobina wolnego czasu. każda dziewczyna, czy kobieta, która przyjdzie na trening zastanowi się nad tym, czy nie chce przyjść jeszcze raz – śmieje się Dzieniszewska.

00:00 / 00:00

Każdy, kto chce spróbować swoich sił w rugby, powinien przyjść w Walentynki do centrum sportowego przy ulicy Olimpijskiej w Olsztynie. Nabór rozpocznie się o godzinie 17 i potrwa około półtorej godziny.

 

 

(kpias/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, nabór, rugby, planeta
Wygrana tenisistów stołowych Morlin Ostróda

W rozegranym awansem meczu 13. kolejki superligi tenisistów stołowych Morliny Ostróda pokonały u siebie Fibrain G2A AZS Politechnikę Rzeszów 3:2. Spotkanie rozpoczęło rewanżową rundę ligowych rozgrywek...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV