Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wakacje z pupilem

Zbliżają się wakacje, czas wyjazdów i wypoczynku. Coraz więcej osób decyduje się na zabranie ze sobą czworonożnych przyjaciół.

Dlatego w audycji Cztery Łapy postanowiliśmy zająć się właśnie tym tematem. Jak powinniśmy przygotować zwierzę do podróży w zależności od tego do jakiego miejsca się wybieramy? Jak ułatwić mu transport samochodem, pociągiem, autobusem, a także samolotem? Z czym wiążą się takie sytuacje? Na te i inne pytania odpowiadała weterynarz Anna Brańska.

Do wysłuchania audycji zaprasza Monika Szczygło

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI

Dziś przedstawiamy Tajsona, który ma dosyć przewrotne imię, a waży tylko 5 kg. Do schroniska trafił bardzo rozbity emocjonalnie. Teraz jest lepiej. Tajson wychodzi na spacery, na których rozładowuje emocje. Bardzo ceni sobie obecność człowieka. Poznaje jego lepsze strony. Paradoksalnie, w schronisku odpoczywa i odreagowuje wcześniejsze życie.

Ten maleńki psiak szuka spokojnego domu, w którym będzie czuł się bezpiecznie, gdzie ktoś na spokojnie i powoli pokaże mu miły świat.

Telefon kontaktowy 692 262 261 lub 89 526 82 15 – Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie

 

Autor: M. Szczygło
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pies, zwierzę, wakacje, adopcja, podróż
Bliższe Spotkania – 13.06.2022

Etykieta turysty oraz iluzja - to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiały Izabela Malewska i Gosia Sadowska-Bartoszewicz. Wakacje nadchodzą wielkimi krokami. Po ciężkim czasie...

Zamknij
RadioOlsztynTV