Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W weekend triathlonowe święto w Olsztynie. Będą utrudnienia w ruchu

Fot. OSiR Olsztyn

Przed nami dwa dni triathlonowego święta. Zmagania w Pucharze Europy oraz Elemetal Tri Series będą oznaczać czasową zmianę organizacji ruchu w pobliżu Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel.

Setki triathlonistów będą rywalizować nie tylko w wodach największego olsztyńskiego akwenu, ale także na ulicach do niego przyległych. Organizatorzy apelują o stosowanie się do poleceń policji, straży miejskiej oraz służb organizatora.

W sobotę, 25 maja, między 6.00 a 19.30 zamknięta dla ruchu będzie ul. Kapitańska, północna nitka ul. Sielskiej (w kierunku Ostródy) od. ul. Schumana do ul. Lotniczej. Na południowej nitce ul. Sielskiej zostanie wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy. W godzinach 6.00-10.15, 11.40-12.45, 14.10-15.15, 16.45-17.45 będzie możliwy wyjazd/wjazd z posesji oraz ulic mieszczących się po północnej stronie ul. Sielskiej (Hotel Omega, ul. Miła, myjnia) pod nadzorem służb porządkowych.

W niedzielę, 26 maja, w godzinach 6.00-15.00 dla ruchu drogowego będą zamknięte ul. Kapitańska, ul. Schumana (nitka w kierunku ul. Sielskiej), ul. Sielska (północna nitka w kierunku Ostródy), ul. Miła. Na południowej nitce ul. Sielskiej zostanie wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy.

Podróżujących na odcinku Ostróda-Olsztyn drogą krajową nr 16 prosimy o korzystanie z objazdu obwodnicą oraz ul. Warszawską lub drogą powiatową przez Łupstych i ul. Bałtycką.

Więcej informacji i mapa rywalizacji na stronie https://triathlonseries.pl/triathlon-olsztyn/trasa/.

Redakcja: M. Rutynowski za UM Olsztyna

Więcej w Olsztyn, Ukiel, Triathlon, utrudnienia w ruchu
Eksperci z całego kraju na Warmińsko-Mazurskim Dniu Fizjoterapii

Olsztyńska Szkoła Wyższa, po raz osiemnasty, zorganizowała Warmińsko-Mazurski Dzień Fizjoterapii. Na konferencji dla studentów i kadry akademickiej spotkali się specjaliści z całego kraju. Tytuł konferencji, to...

Zamknij
RadioOlsztynTV