Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W wakacje zmienili parkiet na piasek

Drużyna BHT Orły Olsztyn. Fot. Monika Zglinicka

Zawodnicy Warmii Traveland Olsztyn, Szczypiorniaka Olsztyn i Orkana Ostróda wykorzystali przerwę w sezonie halowej piłki ręcznej.

Niektórzy z nich, jako drużyna „Orły Olsztyn” grali w turniejach plażowej odmiany tej dyscypliny. Zajęli w Mistrzostwach Polski piąte miejsce. Jak podkreślali, nie zależało im na wyniku, ale na dobrej zabawie. Warmiacy już zaczęli przygotowania do sezonu pierwszej ligi. Szczypiorniak wznowi treningi jutro (poniedziałek), a Orkan skończy urlopy w sobotę. Obie drużyny będą rywalizowały w drugiej lidze.

O zawodach na piasku i celach Szczypiorniaka na najbliższy sezon odpowiedział obrotowy tego zespołu Adam Malina:

00:00 / 00:00

Była to dla nas okazja do poruszania się w przerwie i miłego spędzenia czasu. Rywalizujemy na parkiecie, ale poza nim jesteśmy dobrymi kolegami. Chcieliśmy naładować akumulatory przed sezonem. Będzie inaczej niż w poprzednich latach. Nie planujemy walki o awans. Odszedł od nas podstawowy zawodnik – Bartosz Idzikowski. Dołączyło natomiast kilku młodych graczy, którzy będą zbierać doświadczenie.

 

(kos)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Piłka ręczna, Orkan Ostróda, Warmia Traveland Olsztyn, plażowa piłka ręczna
Michael Biegler na treningu elbląskich szczypiornistów

Piłkarze Mebli Wójcik zaprezentowali się swoim kibicom podczas otwartego treningu. Sympatycy drużyny, oprócz dobrze już im znanych zawodników, mieli okazję zobaczyć nowe twarze w zespole: Daniela...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV