Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 31 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Vega nie zwalnia tempa. „Miłość, sex & pandemia” już w lutym

Nowy film Patryka Vegi promuje klip Kubańczyka i Eweliny Lisowskiej pt „Wartości”. O czym tym razem opowiada król filmowej komercji made in Poland? 

Nowy film Patryka Vegi pojawi się w kinach od 4 lutego 2022, ale już dziś debiutuje oficjalna piosenka oraz teledysk „Wartości”. Twórcą muzyki jest DJ Slavic, tekst oraz wokal powstał we współpracy Kubańczyka oraz Eweliny Lisowskiej. W obsadzie filmu „Miłość, seks & pandemia” zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Muchę oraz Zofię Zborowską-Wronę.

Patryk Vega, autor hitów: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Botoks” i „Kobiety mafii” powraca z nowym, odważnym filmem, w którym pokazuje, co kręci i podnieca współczesne kobiety. Erotyczne fantazje, dreszcz pożądania, uzależnienie od randkowych aplikacji i wszystko to, co skrzętnie ukrywamy za drzwiami sypialni. Do tego samotność, która wraz z pandemią COVID-19 na dobre wkroczyła w nasze życie i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Oto film, który nie boi się tematów tabu i pokazania seksu i miłości, jakimi są naprawdę. To historia nowoczesnych, przebojowych kobiet, która nikogo nie pozostawi obojętnym.

Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka. Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce.

Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

Autor: Ł.A/mat. prasowe
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film, kino, miłość
Krzyk w Italii!

Będzie malutki spór o dzisiejsze nowości w Do Zobaczenia. O który film? Sprawdźcie! Porozmawiamy o powrocie "Krzyku", ale już bez śp. Wesa Cravena. Jest wciąż specyficzna...

Zamknij
RadioOlsztynTV