Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 32 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Utrudnienia w centrum Olsztyna. Ruszył remont ul. Dąbrowszczaków

Fot. P. Getka

Rozpoczął się remont ulicy Dąbrowszczaków w centrum Olsztyna. Drogowcy wymienią nawierzchnię jezdni od skrzyżowania z aleją Piłsudskiego do skrzyżowania z Kajki.

Michał Koronowski z Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu prosi kierowców o nieparkowanie samochodów wzdłuż ulicy Dąbrowszczaków, żeby auta nie utrudniały prac. We wtorek i środę prace mają potrwać kilka godzin dziennie, natomiast w czwartek i piątek ulica Dąbrowszczaków będzie całkowicie wyłączona z ruchu. Utrudnienia potrwają do najbliższej niedzieli.

Jest to pierwszy z wakacyjnych remontów olsztyńskich ulic. W najbliższych tygodniach ekipy drogowców mają pojawić się także na fragmentach ulic Murzynowskiego, Kołobrzeskiej (między Dworcową a Leonharda), Barcza (od skrzyżowania z Krasickiego do skrzyżowania z Turowskiego) oraz Augustowskiej (od Wyszyńskiego do Opolskiej).

Ratusz zapewnia, że roboty na każdej z tych ulic zajmą od 3 do 10 dni. Ponadto będą prowadzone rejonami, nie powodując utrudnień w ruchu w kilku punktach miasta jednocześnie. Wszystkie remonty olsztyńskich ulic mają potrwać do września.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Fot. P. Getka

Autor: W. Chromy
Redakcja: A. Niebojewska

Więcej w remont, Dąbrowszczaków
Tolkmicko rozpoczyna ważną inwestycję w centrum miasta

Spore zmiany czekają mieszkańców i turystów przyjeżdżających do Tolkmicka. Miasto rozpoczyna wyczekiwaną od lat inwestycję. Chodzi o remont ulicy Świętojańskiej, która prowadzi z centrum miasta to...

Zamknij
RadioOlsztynTV