Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - KONKURS DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. PULA NAGRÓD - 9 000 ZŁ

Urząd Miejski w Elblągu luzuje restrykcje sanitarne. Możliwy kontakt interesanta z urzędnikiem

Urząd Miasta w Elblągu

Urząd Miejski w Elblągu luzuje restrykcje sanitarne dotyczące obsługi mieszkańców. Po długiej przerwie możliwy będzie osobisty kontakt klienta z urzędnikiem. Ale trzeba wcześniej takie spotkanie umówić telefonicznie.

To oznacza, że nadal nie ma swobodnego dostępu do siedzib urzędów. Chodzi o to, by interesanci się nie grupowali – tłumaczy Łukasz Mierzejewski z biur prasowego prezydenta Elbląga. Nadal preferowane są zdalne sposoby załatwiania spraw urzędowych: elektronicznie, telefonicznie lub pisemnie.

00:00 / 00:00

Kontakty urzędników z umówionymi mieszkańcami odbywają się teraz w specjalnie przygotowanych strefach buforowych, gdzie są zachowane wszystkie zasady bezpieczeństwa. Zmiana dotyczy głównej siedziby Urzędu Miejskiego przy ul. Łączności 1 oraz w budynków przy ul. Łączności 2, Jaśminowej 11, Placu Dworcowym 4, Kosynierów Gdyńskich 42 i Czerwonego Krzyża 2.

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Łukasz Mierzejewski, Urząd Miejski w Elblągu
Koronawirus w Urzędzie Miejskim w Elblągu

W Elblągu przybywa zakażeń koronawirusem. U jednego z pracowników Urzędu Miejskiego potwierdzono zachorowanie na COVID-19. Pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa otrzymał jeden z pracowników Urzędu...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV