Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Urząd Gminy w Stawigudzie zamknięty dla klientów z powodu COVID-19

Fot. Urząd Gminy w Stawigudzie

Urząd Gminy w Stawigudzie został zamknięty dla interesantów z powodu znacznej liczby zakażeń koronawirusem wśród pracowników. Obsługa interesantów odbywa w sposób zdalny. Tak będzie do odwołania.

Dotąd zakażenia koronawirusem zdarzały się w gminnym urzędzie w Stawigudzie incydentalnie. Wójt Michał Kontraktowicz przeszedł zakażenie wirusem SARS-CoV-2 już w listopadzie. Teraz choruje, albo jest na kwarantannie, aż jedna trzecia urzędników. Władze gminy zapewniają, że funkcjonują normalnie, a pozostali pracownicy poszczególnych referatów obsługują interesantów zdalnie.

Mieszkańcy mogą załatwiać swoje sprawy telefonicznie, elektronicznie, listownie albo poprzez skrzynkę podawczą umieszczoną przed drzwiami urzędu. Do środka wpuszczane są jedynie osoby ws sporządzenia aktu zgonu, ale po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu. Urząd Gminy w Stawigudzie będzie zamknięty dla interesantów do odwołania.

Posłuchaj relacji Wojciecha Chromego

 

Autor: W. Chromy
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stawiguda, urząd gminy
ZDZiT podjął decyzję ws. transportu zbiorowego z podolsztyńskimi gminami

Od nowego roku kontynuowany będzie publiczny transport zbiorowy Olsztyna z ościennymi gminami - poinformował olsztyński Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu. Zawarte zostały odpowiednie porozumienia. Tak jak...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV