Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 31 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Uciekł z ośrodka i okradał sklepy

16-letni uciekinier z młodzieżowego ośrodka wychowawczego okradał sklepy w Ełku. Jego łupem padły towary o wartości ponad 2500 złotych.

Chłopak został zatrzymany na jednej z ełckich ulic. Nastolatek pakował do kosza różne artykuły i wykorzystując nieuwagę sprzedawców wybiegał z nimi ze sklepu – relacjonuje sierż. szt. Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji:

Jedna z jego kradzieży polegała na tym, że opuścił sklep drzwiami wejściowymi. Jednak w trakcie ucieczki wózek mu się przewrócił, więc w obawie, że zostanie zatrzymany zostawił rozrzucony towar i uciekł. Nastolatek kradł różne rzeczy ze sklepów m.in. napoje energetyczne, słodycze, bieliznę czy końcówki do szczoteczek elektrycznych. W trakcie zatrzymania policjanci znaleźli przy 16-latku woreczek z białą zbryloną substancją. Zostanie to poddane specjalistycznym badaniom, żeby sprawdzić, czy to narkotyk.

Nastolatek trafił z powrotem do ośrodka wychowawczego. Jego sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Autor: K . Kantor
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kradzież, Ełk
Nie wie, dlaczego zniszczył zabytkowe witraże. Wandal trafił do aresztu

W zabytkowym kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku zniszczono szyby i witraże. Policjanci przyjęli w tej sprawie trzy zgłoszenia. - Wytypowano, kim jest chuligan...

Zamknij
RadioOlsztynTV