JUTRO: 10 °C pogoda jutro

Tytani sprawdzą formę Warmii Olsztyn. Transmisja meczu w Internecie

Po dwutygodniowej przerwie na parkiet powracają szczypiorniści Warmii Energii Olsztyn. Rywalem podopiecznych Jarosława Knopika będzie ostatni zespół tabeli Tytani Wejherowo. Bezpośrednia relacja wideo w Internecie.

Warmiacy w ostatnim meczu pokonali na własnym parkiecie KPR Elbląg 28:22, rewanżując się za przegraną z początku sezonu. To nieco poprawiło nastroje w drużynie po przegranej 24:25 z SMS Gdańsk.

Do Olsztyna przyjechał ostatni zespół tabeli, który dotychczas przegrał wszystkie (11) spotkania w rozgrywkach. To oznacza, że zdecydowanym  faworytem meczu jest Warmia Energa Olsztyn, walcząca o fotel lidera.

Tytani to zespół silny fizycznie i grający swoje nawet przy niekorzystnym wyniku. Mają charakter i nie poddają się. Nam się z nimi zawsze ciężko grało, dlatego musimy być skoncentrowani przez całe spotkanie. Nie lekceważymy przeciwnika

– podkreślił trener Jarosław Knopik.

Olsztynianie przystąpią do spotkania bez powracającego po chorobie Jakuba Zemełki. Natomiast do składu wrócili już pozostali kontuzjowani zawodnicy.

Weekendowy mecz odbędzie się bez udziału publiczności, dlatego Radio Olsztyn oraz klub Warmia Energa Olsztyn nawiązały współpracę, której efektem będą transmisje wideo pozostałych spotkań w Internecie oraz relacje z meczu na antenie Radia Olsztyn.

Mecz w wersji wideo dostępny będzie w mediach społecznościowych: YouTube – Radio Olsztyn TV oraz Facebook – Warmia Energa Olsztyn. Relacje antenowe tylko w Radiu Olsztyn.

OKPR Warmia Energa Olsztyn – Tytani Wejherowo
Sobota, 13.03.2021 – Hala Urania, godz. 17.00

Redakcja: Ł. Sadlak

Więcej w Piłka ręczna, Radio Olsztyn, mecz, transmisja, Warmia Olsztyn
Budują kapitał na przyszłość. KPR Elbląg stawia na rozwój młodych zawodników

Przerwę w pierwszoligowych rozgrywkach spowodowanych Mistrzostwami Polski Juniorów spędzają na szlifowaniu formy. Młoda drużyna szczypiornistów KPR Elbląg zajmuje w tym momencie 7. miejsce w ligowej tabeli...