DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro

Trzy punkty zostają w Olsztynie

Piłkarze Stomilu Olsztyn w końcu się przełamali. Podopieczni Kamila Kieresia po serii pięciu porażek pokonali w pierwszym spotkaniu na własnym terenie Odrę Opole 2:1.

Bramki dla gospodarzy zdobyli Grzegorz Lech i Marcin Stromecki, odpowiednio w 17. i 44. minucie. Dla gości na dwanaście minut przed końcem meczu trafił Hiszpan Ivan Martin Gomez.

Szkoleniowiec Biało-Niebieskich Kamil Kiereś gratulował swoim podopiecznym i zaznaczał, jak ważny był dla zespołu powrót na własny obiekt:

00:00 / 00:00

Z kolei trener Odry Opole Mariusz Rumak nie szczędził swoim piłkarzom słów krytyki:

Strzelec bramki dla olsztynian Grzegorz Lech przyznał, że zespół miał konkretny plan na to spotkanie:

Pomocnik Odry Opole Jakub Moder zwracał uwagę, że jego zespół był bliski wyrównania w końcówce spotkania: