Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Trwają zapisy na Elbląg Music Masterclass

Fot. Elbląg Music Masterclass

Kursy, wykłady, koncerty i recitale. Zbliża się trzecia edycja Elbląg Music Masterclass.

To największe warsztaty dla młodych muzyków w północnej Polsce. Młodzi muzycy przyjadą do Elbląga, aby kształcić się pod okiem pedagogów. Klasę skrzypiec poprowadzą Mariusz Patyra i Karolina Nowotczyńska, dyrektorka Elbląskiej Orkiestry Kameralnej.

Zapraszamy wszystkich do udziału w kursach skrzypcowych, altówkowych, wiolonczelowych oraz gitarowych. Do tego bardzo dużo ciekawych koncertów jazzowych i klasycznych. No i oczywiście będzie dla tych uczestników konkurs

– powiedziała.

Zapisy na kursy mistrzowskie trwają do 15 czerwca. Z altowiolistami pracować będzie Marek Czech. Tajniki gry na wiolonczeli przekazywać będzie Marcel Markowski. Gitarzyści natomiast będą mieli okazję pracować z Krzysztofem Meisingerem. Pianistą, który będzie towarzyszył kursantom podczas lekcji i recitali będzie Radosław Kurek.

Podczas warsztatów muzykami będzie opiekowała się fizjoterapeutka, która ma instruować uczestników, jak przyjmować poprawną postawę podczas gry na instrumencie. Ośmiodniowe wydarzenie rozpocznie się 5 lipca. Radio Olsztyn jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Autor: M. Rozbicka
Redakcja: K. Ośko

Przeczytaj poprzedni wpis:
Marek Kucharczyk: MOSiR ma bogatą ofertę dla seniorów

Zajęcia w grupach oraz indywidualne treningi pod okiem doświadczonych trenerów. W Elblągu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca seniorów do aktywnego spędzania wolnego czasu. Marek Kucharczyk,...

Zamknij
RadioOlsztynTV